Sandeep Reddy Vanga myśli nietypowo, przypomina mi to, co kiedyś był Ram Gopal Varma: Vivek Oberoi

Нazywając Sandeepa Reddy Vangę kimś, „kto myśli nieszablonowo”, aktor Vivek Oberoi mówi, że kiedyś musi pracować z reżyserem Animal. Ojciec Viveka, weteran aktor Suresh Oberoi, zagrał w najnowszym Animal Vangi oraz w Kabir Singh z 2019 roku, który był hindijskim remakiem debiutanckiego filmu Vangi Arjun Reddy w telugu. Vivek Oberoi powiedział, że Vanga przypomina mu reżysera Ram Gopala Varmę, który dał aktorowi szansę w 2002 roku w gangsterskim dramacie Company. „On (Vanga) to facet, który szaleje za kinem. Tego dnia, gdy do mnie zadzwoni i powie: 'Mam dla ciebie tę rolę’, odpowiem: 'Jestem w środku’.

Vivek Oberoi pojawi się teraz w indyjskiej policji Rohita Shetty’ego. Animal, jedna z najbardziej dochodowych hindijskich produkcji z 2023 roku, została skrytykowana przez część widzów i krytyków za złe przedstawienie kobiet, mizoginię i graficzną przemoc. Na pytanie o krytykę, którą Vanga otrzymał za film, Vivek powiedział, że „artyści, szaleńcy i niekonwencjonalni myśliciele” często przyciągają krytykę za swoją pracę. „Jako twórcza osoba nie wierzę w ocenianie ludzi według jakiejkolwiek moralnej skali, ponieważ moralna skala może się przesunąć. Kiedyś, jeśli (kobiety) nie zakrywały głowy, dostawały za to reprymendy.

„Jeśli byłeś zawodowcem, pracującym tam, gdzie zaangażowani byli inni mężczyźni, również dostawałeś reprymendy. Tak więc rzeczy się zmieniają, moralna skala przesuwa się… Jako artysta nie możesz mieć granic. Musisz patrzeć na rzeczy z perspektywy artystycznej”, dodał 47-latek.

Vivek o roli Suresha Oberoi w Animal Vivek powiedział, że cieszy się z sukcesów swojego ojca, znanego z filmów takich jak Phir Wahi Raat, Sharabi, Vijaypath i Soldier, który dostaje wiele propozycji po sukcesie Animal. W Animal, Suresh Oberoi zagrał rolę dziadka Ranbira Kapoora. W filmie wystąpili również Anil Kapoor, Rashmika Mandanna, Triptii Dimri i Prem Chopra, między innymi.

„On (Vanga) ścigał mojego ojca i powiedział: 'Musisz być częścią Animal. Byłeś częścią Kabir Singh, jesteś moim szczęśliwym amuletem’. Sprawił, że to zrobił. Był tak szczęśliwy, pracując z Sandeepem na planie.

„Potem Ranbir sprawił, że było to takie wygodne, ma ten ogromny szacunek i wartości… Chcesz pracować z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się dobrze. Tata jest tak podekscytowany, dostaje tyle propozycji”, powiedział.

Vivek również wyraził zachwyt nad swoim ojcem. „On to taki pozytywny aktor… To jeden z tych ludzi, którzy są przed swoimi czasami. Wykonywał naturalne role, gdy tonem była melodramatyczność w latach 80. Ma ponad 70 lat i ma wiele do zaoferowania jako aktor, ale musi być zainspirowany”, powiedział.

Rozrywka! Rozrywka! Rozrywka! 🎞️🍿💃 Kliknij, aby śledzić nasz kanał Whatsapp 📲 Codzienna dawka plotek, filmów, programów i aktualizacji celebrytów w jednym miejscu

Źródło: www.hindustantimes.com