Deepika Padukone i Ranveer Singh tańczą z paparazzi do utworu „Sher Khul Gaye” na lotnisku w Mumbaju. Obejrzyj.

Deepika Padukone i Ranveer Singh mieli niespodziankę, gdy wylądowali z powrotem w Mumbaju. Kiedy para opuszczała lotnisko, pewien paparazzo zaimponował im, wykonując charakterystyczne kroki do utworu „Sher Khul Gaye”, popularnego tanecznego utworu z nadchodzącego filmu Deepiki o nazwie „Fighter”. (Czytaj też: IMDb najbardziej oczekiwane indyjskie filmy 2024: 3 filmy Deepiki Padukone w pierwszej piątce)

Deepika Padukone i Ranveer Singh na lotnisku w Mumbaju
Deepika, Ranveer tańczą
W filmie opublikowanym przez konto paparazzo, Ranveer i Deepika siedzą w swoim samochodzie, a paparazzo tańczy do Sher Khul Gaye przed nimi. Deepika i Ranveer kibicują, tańczą razem z nim do rytmu muzyki. Gdy paparazzo kończy swoje układy, para oklaskuje go, a Deepika ściska mu dłoń, zanim odjadą swoim samochodem.

O Sher Khul Gaye
Sher Khul Gaye z „Fighter” to utwór, w którym Hrithik Roshan, Deepika Padukone, Anil Kapoor, Karan Singh Grover, Akshay Oberoi i Sanjeeda Shaikh tańczą do chwytliwych tekstów.

Do utworu swoje głosy użyczyli Vishal and Sheykhar, Benny Dayal i Shilpa Rao, a teksty napisał Kumaar. Sher Khul Gaye został skomponowany przez Vishal & Sheykhar, a układy taneczne stworzył duet Bosco-Caesar, tworząc z niego energetyczny numer imprezowy.

O Fighter
Ostatnio twórcy filmu ujawnili oficjalny zwiastun, który spotkał się z doskonałą reakcją fanów. Teaser trwał 1 minutę i 14 sekund i przedstawiał Hrithika jako Squadron Leader Shamsher Pathania alias Patty, Deepikę jako Squadron Leader Minal Rathore alias Minni, oraz Anila jako Group Captain Rakesh Jai Singh alias Rocky, walczących za kraj. Karan Singh Grover nie pojawił się w zwiastunie. Pokazywał główną obsadę, unoszącą się wysoko w swoich samolotach i wykonującą akrobacje powietrzne. Pokazał także fragment utworu imprezowego z udziałem głównej obsady oraz dymiącą scenę pocałunku pary głównej – Hrithika i Deepiki. Zakończył się on na wysokim nucie z dźwiękiem utworu „Sujlam Suflam” w tle, gdy Hrithik rozwija trójkolorową flagę ze swojego samolotu.

Film głównie kręcono na bazach lotniczych w Indiach, z udziałem prawdziwych myśliwców Sukhoi, indyjskich samolotów bojowych. Premiera filmu zaplanowana jest na 25 stycznia 2024 roku. Hrithik Roshan i Siddharth Anand współpracowali wcześniej przy filmach takich jak „Bang Bang” (2014) i hit „War” z 2019 roku.

Źródło: www.hindustantimes.com