Alec Musser, gwiazda serialu „All My Children” i „Grown Ups”, zmarł w wieku 50 lat.

Alec Musser, znany ze swojej roli w „All My Children”, zmarł w wieku 50 lat, jak ogłosiła jego narzeczona Paige Press na Instagramie. „Odpoczywaj w pokoju, miłości mojego życia” – wyraziła Press, dzieląc się wzruszającymi wspomnieniami i wyrażając uczucia rozbitego serca. Śmierć Musserra nastąpiła w piątkowy wieczór w jego domu w Del Mar, Kalifornia, przy braku podanej przyczyny zgonu.

Aktor Alec Musser (Instagram/alecmusser) Sezon wyprzedaży na Amazon nadszedł! Rozrzutnia i oszczędzaj teraz! Kliknij tutaj Podróż Musserra przez seriale operowe Zwycięzca konkursu reality show SOAPnet z 2005 roku, „I Wanna Be a Soap Star”, Musser zadebiutował w „All My Children”, wcielając się w postać Dela Henry’ego do 2007 roku. Po „All My Children” regularnie pojawiał się w „Rita Rocks” (2009) na antenie Lifetime i wystąpił w internetowym serialu „Road to the Altar” (2009). Jego ostatnią rolą telewizyjną była rola w odcinku hitowego serialu „Desperate Housewives” z 2011 roku.

Adam Sandler oddaje hołd Adam Sandler opłakiwał śmierć Aleca Musserra, składając kondolencje w mediach społecznościowych. Musserra, który wystąpił w filmie Sandlera z 2010 roku „Grown Ups”, jest mile wspominany. Sandler wyraził swoje zdziwienie i podzielił się wzruszającym hołdem na Instagramie.

Opisując Musserra jako zabawnego, wspaniałego i inteligentnego człowieka. Wpisy te zawierały wciąż obraz Musserra z filmu. Sandler przesyłał myśli dla rodziny Musserra, przesyłając miłość i wspominając go jako prawdziwego kochanka.

Musserr, pochodzący z Nowego Jorku, oprócz kariery aktorskiej był prominentnym modelem fitnessu i kulturystą, zdobiąc okładki renomowanych magazynów takich jak „Men’s Health”, „Men’s Workout”, „Exercise Health” i wiele innych.

Chociaż nie brał udziału w ostatnich projektach aktorskich, Musserr utrzymywał silną obecność w mediach społecznościowych przed swoją śmiercią.

Ostatnia aktualizacja Musserra na mediach społecznościowych, opublikowana we wtorek, przedstawiała pozornie spokojne zdjęcie go surfującego na tle zimowego zachodu słońca. Podpis brzmiał: „Sylwetka podczas zimowego zmierzchu Baja”.

Po ogłoszeniu jego śmierci liczni fani wyrazili kondolencje w sekcji komentarzy pod tym wzruszającym wpisem.

Źródło: www.hindustantimes.com