Chris Evans i Alba Baptista cieszą się podwójnym randkowaniem z Robem Pattinsonem i ciężarną Suki Waterhouse.

Hollywoodzkie serca zderzyły się w Beverly Hills w ten weekend, gdy dwie pary, Robert Pattinson i Suki Waterhouse oraz Chris Evans i Alba Baptista, malowały miasto na różowo podczas wspólnej randki. Kilka tygodni po doniesieniach o ich ślubie, Pattinson i jego ciężarna dziewczyna dołączyli do Kapitana Ameryki i jego uroczej żony na wieczór pełen śmiechu, miłości i pysznego jedzenia. Później dołączyli do nich Adrien Brody i jego dziewczyna Georgina Chapman, wszyscy bawili się i delektowali trunkiem w Funke w Beverly Hills.

Nowożeńcy Evans i Baptista, którzy pobrali się we wrześniu 2023 roku, wyglądali pięknie, idąc za rękę, ubrani swobodnie, ale stylowo w zimowej odzieży. Para, która rzadko jest widywana razem, dzieli różnicę wieku około 16 lat, przy czym Evans ma 42 lata, a Baptista 26.

Chwilę później Robert Pattinson i jego partnerka Suki Waterhouse, w towarzystwie Adriena Brody’ego i Georginy Chapman, zostali zauważeni opuszczający tę samą restaurację. Z brzuszkiem rosnącym pod jej modną kurtką, angielska aktorka/modelka siedziała za kierownicą ich samochodu przed restauracją, czekając, aż jej partner dołączy. Z kolei sława z „Zmierzchu” emanowała luźnym klimatem, nosząc oliwkową kurtkę i niebieskie spodnie na czarnych butach Adidas.

Czy Robert Pattinson i Suki Waterhouse są zaręczeni? Kilka tygodni temu pojawiły się plotki, że para zmierza w kierunku zaręczyn, gdy kamery uchwyciły Suki noszącą pierścionek podczas spaceru ulicami. Źródło potwierdziło w zeszłym miesiącu dla People, że dwoje z nich rzeczywiście zamierza się pobrać, kładąc kres miesiącom spekulacji. Zgodnie z informacjami od People, „Oni są zaręczeni. Oboje chcą być małżeństwem. To dla nich ważne”, podzielił się informator.

Dla tych nieobeznanych, Waterhouse ujawniła swoją ciążę w listopadzie 2023 roku podczas występu na festiwalu Corona Capital w Meksyku. Wówczas powiedziała: „Zdecydowałam się na coś szczególnie błyszczącego dzisiaj, bo myślałam, że może odwrócić waszą uwagę od czegoś innego, co się dzieje”, powiedziała, gestykulując w kierunku brzucha.

Źródło: www.hindustantimes.com